Logo

API Allegro a rozwój serwisów zagranicznych

Date

Thursday, December 7, 2023

Time

01:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

CEL

W maju 2023 uruchomiliśmy czeski serwis allegro.cz, dzięki któremu nasi sprzedający docierają do tysięcy nowych klientów oferując produkty w najlepszych cenach na czeskim rynku. Wejście na nowy rynek wymagało szeregu zmian w API Allegro, które chcemy w kilku zdaniach podsumować. Rok 2024 to kolejne wyzwania związane z rozwojem serwisów zagranicznych i o tych planach - również w kontekście API - chcemy Państwu opowiedzieć.

HARMONOGRAM

1. Serwisy zagraniczne Allegro
2. Sprzedaż na rynkach zagranicznych a API Allegro
3. Plany na 2024 rok
4. Sesja pytań i odpowiedzi

Marta Nowaczyk

Zajmuje się wsparciem API Allegro na wielu płaszczyznach - weryfikuje zgłoszenia i odpowiada na pytania Integratorów dotyczące API. Przy współpracy z naszymi zespołami deweloperskimi - dba o spójność dokumentacji, komunikuje zmiany, przygotowuje treści na stronę Allegro Developer Portal, a także testuje nowe funkcjonalności zanim zostaną upublicznione.

Maciej Frąckowiak

Od ponad 15 lat jestem związany zawodowo z e-commerce, poznając jego specyfikę, współtworząc nowe projekty, rozwijając obszary techniczne i bezpieczeństwa oraz API. Wdraża nowe rozwiązania, narzędzia i techniki, komunikuję zmiany, jest zawsze tam, gdzie klient i integrator. W pracy łączy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie. Ceni innowacyjność w stosowanych technikach, lubi podejmować wyzwania i poszerzać swoje horyzonty.